Ana SayfaEtkinliklerYumurtaya binbir yorum: Eggstation

Yumurtaya binbir yorum: Eggstation

Yumurta birçok kişi için başta kahvaltı olmak üzere birçok öğünün vazgeçilmezleri arasında. İşte o yumurta sevenler için kaçırılmayacak bir mekan: Eggstation.

Eğer yolu zaman zaman zaman Dekk‘e düşenlerdenseniz hemen üstünde yer alan Madera ve Cream & Sugar muhakkak dikkatinizi çekmiştir. İşte şimdi Cream & Sugar ile kardeş bir mekan olan Eggstation da aramıza katıldı. Haftanın 7 günü sabahtan akşama kadar servis veren mekanda yumurtanın envai çeşidini bulabilirsiniz. Ekmek üstü lezzetlerde burgere, tortilla üstünde servisinden omlet çeşidine kadar ne ararsanız mevcut. Tortilla üzerinde labne peyniri, kuru domates pesto ve sote ıspanak ile servis edilen versiyonunu denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Tatlı sevenler de French toast’u muhakkak denemeli çünkü bildiğiniz French toast’lar gibi değil, bir Eggstation yorumu mevcut.

Geniş ve ferah atmosferi ile kalabalık kahvaltı ya da brunch’lara mekan olabileceği gibi bilgisayar ile gidip çalışmak için de güzel bir mekan. Bu arada bulunduğu konum itibarıyla kendinice koca bir gün plalayabilirsiniz. Belki açıkhavada bir konsere ya da kışın kurulacak buz pateni pistine denk getirirsiniz belli mi olur…

Bu arada yumurta dedik ama mekanda sadece yumurta yok elbet. Salatalar, bowl’lar ve birbirinden güzel kokteyller de mevcut.

eggstation

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR