dergy?

spot_img

Hakkımızda

Sebla Koçan

Editör

1982 İstanbul doğumlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunu. Bugüne kadar Hürriyet, Aktüel, Billboard Türkiye gibi yayınlarda çalıştı.

Batıkan Baksı

Yazar

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Uzun yıllardır Türkiye’de saykodelik müzik alanında araştırmalar yapıyor, yazılar yazıyor, kendi kendine de müzikler üretiyor. Aynı zamanda bir reklam yazarı.

Seren Gökçe

Topluluk Yöneticisi

Marmara Üniversitesi İletişim mezunu. Bugüne kadar Kısa Kes Film Festivali, KWORKS, Nerde.co gibi kültür & sanat alanlarında çalıştı.

Tarık Karakaş

Yazar

"Merhaba Ben Tarık, herkesin bir hikayesi olduğuna inanıyorum ama bazılarımız bu hikayeleri daha iyi anlatıyor. Müzisyenleri de toplumdan ayıran en net fark bu. Ben ise toplumdan ayrı kalmış bu hikayeleri tekrar topluma kazandırmak istiyorum."

Fadıl Dinçer

Yazar

1981 Balıkesir doğumlu Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Maliye mezunu. Uzun yıllardır müzik sektöründe çalışmalar yapıyor. Müzik dinliyor ve paylaşıyor.

Ceren Ordu

Yazar

Ege Üniversitesi'nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam ediyor. Edebi eserler, sanat, şiir, roman, popüler kültür, müzik ve filmler hakkında makaleler ve denemeler yazar. Ayrıca müzik de bestelemektedir.

Mir Demir Demirer

Yazar

Basketbol oynuyor. ‘Basket Talks'un kurucusu. Müzik hayatının önemli bir kısmını kaplıyor ve bu alanda içerik üretmeyi çok seviyor.

E-posta

[email protected]

Instagram

instagram.com/dergycom

Facebook

facebook.com/dergycom