Ana SayfaRöportajlar

Röportajlar

Bildiğin Gibi Değil: “Ekim ayına kalmadan albümü yayımlamayı hedefliyoruz.”

Bu sene bitmeden yeni albümlerini yayımlamayı planlayan Bildiğin Gibi Değil ile hem gelecek olan albümleri, hem yaşadıkları şehir Ankara hem de hayata dair keyifli...

Evdeki Saat: “Herkes kadar mental problemlerim var fakat gerçek olmayı da seviyorum.”

Geçtiğimiz günlerde "Huzursuzluğun Meyvesi"ni bizlerle buluşturan Evdeki Saat ile müzikal yolculuğundaki dönüm noktaları, sosyal medya persona'ları ve değişen halet-i ruhiyelerimiz üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Can Şengün: “Yalnızca bir iş ile meşgul olmak fikri bana gayet sıkıcı geliyor!”

Bir süredir Zorlu PSM Touché sahnesinde “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” isimli bol müzikli talk show'u sahneleyen Can Şengün ile hem programına hem de hayata dair keyifli sohbete buyurun hadi 🙂

Işıl Ayman & Batuhan Kordel ile ‘Sevsek de Olmuyor’ hakkında

Işıl Ayman, "Gece" EP’sinde yer alacak ikinci şarkı 'Sevsek de Olmuyor'u dinleyicisiyle buluşturdu. Işıl Ayman’a Batuhan Kordel'in eşlik ettiği bu heyecan verici işbirliği yeni nesil bir aşkı anlatıyor. Gelin şarkıyı ve klibi ikiliden dinleyelim.

Ege Balkız ve Melis Fis’ ile ‘Bak Bana’ üzerine

Genç neslin beğenerek takip ettiği iki isim Melis Fis ve Ege Balkız 'Bak Bana' için bir araya geldi. Burry Soprano ile yaptığı 'Affet Beni...

Warpaint: “Acılarımızdan ve hatalarımızdan çok şey öğrendik.”

1 Haziran'da Zorlu PSM'de sahne almaya hazırlanan Warpaint üyeleriyle rüyalardan beslenen müzikal yolculukları, grup dinamikleri ve ilham kaynakları üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Can Baydar: “Hepimizin çok yorulduğu bir kabusun sonuna geldiğimizi biliyorum.”

Can Baydar yıllardır hayatımızda. 24 Mayıs Salı günü Beyoğlu Blind'da lansman konseri gerçekleşecek. Gelin Can'ın, "Hayatımda yeni bir dönemin başlangıcı için kapı açtığını düşüyorum." dediği albümünü kendi cümleleri ile tanıyalım.

Kadebostany: “Bu cumhuriyetin başkanı benim, bu yarattığım persona’nın temel bir parçası.”

Guillaume de Kadebostany ile yeni teklisi 'Two Lovebirds In A Cage', gelecek projeleri ve ilham kaynakları üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Can Temiz: “Hayatı yanlış yaşama korkusu hayata bakış açımızı çok kısıtlıyor.”

"Ahlaken Alçak" ile dinleyicilerle buluşan ve lansman konserinde herkesin hep bir ağızdan eşlik ettiği şarkılarla sahneden bize seslenen Can Temiz ile hem albümünü hem de hayatı masaya yatırdık. 

Kalaha: “Farklı bir müzik yapalım diye özel bir gayret göstermiyoruz!”

Kalaha: “Farklı bir müzik yapalım diye özel bir gayret göstermiyoruz!”

Birkan Nasuhoğlu: “‘Yollar Bitmez’ önce sözlerini yazdığım ilk şarkım oldu.”

Geçtiğimiz günlerde ilk albümü "ne çok şey birikti içimde"yi çıkaran Birkan Nasuhoğlu ile lansman konseri öncesi sohbet ettik. Gelin albümü ve gelecek günlerdeki planlarını Birkan'dan dinleyelim. 

Özge Fışkın: “Nisan ayında sekiz şarkıdan oluşan albüm dinleyicilerle buluşacak.”

Yakında albüm de çıkaracak olan Özge Fışkın, geçtiğimiz günlerde çıkan ve yıllarca Sertab Erener'den dinlediğimiz 'Rüya' teklisini ve dahasını Dergy okurları için anlattı.

EN ÇOK OKUNANLAR