Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Yerli sahnenin önde gelen isimlerinin bugün çıkardığı en yeni şarkılar arasından radarımıza takılanları keşfetmeye ne dersiniz? 

Fikri Karayel – ‘Klişe’

Fikri Karayel bir süredir üzerine çalıştığı yeni teklisi ‘Klişe’yi çıkardı. Söz ve müziği Karayel‘e ait olan şarkının düzenlemesi Tolga Erzurumlu, mix ve mastering’i ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor.

Jako – ‘Seninle Ben’

Daha önce Sefo ile yaptıkları ‘Kördüğüm’ şarkısıyla karşımıza çıkan Jako, yeni şarkısı ‘Seninle Ben’de aşkın çocuksu heyecanını dinleyiciyle buluşturuyor. DIVXRSE’ün müzik prodüksiyonunu üstlendiği şarkının sözleri ise Jako imzalı.

Batuhan Kordel – ‘Yabancı Tavanlar’

Yakın zamanda yayınladığı ‘Son Dans’ şarkısıyla dikkatleri üstüne çeken söz yazarı ve yorumcu Batuhan Kordel ‘Yabancı Tavanlar’ adlı yeni parçasını bugün yayınladı. Şarkının söz ve müziği Kordel, düzenlemesi ise Efe Demiryoğuran tarafından yapıldı.

Nilüfer Yanya – ‘Rid of Me’

Türk kökenli, Londra doğumlu şarkıcı ve söz yazarı Nilüfer Yanya, PJ Harvey’nin ‘Rid of Me’ cover’ını yayınladı. Tekli, Yanya’nın 2022’nin başında çıkardığı ikinci albümü “Painless”tan sonraki ilk çalışması.

Hav Hav! – ‘Havlıyor Köpekler’

Mert Tugen, Hav Hav! adını verdiği yeni projesiyle bu kez garage rock sularına yelken açtı. Tugen’le birlikte bas gitarda Emir Aktunç ve davulda Ozan Uzunsoy’la tamamlanan Hav Hav! kadrosu, ilk albümleri “Havlıyor Köpekler”i bugün yayınladı.

Çağan Şengül ve Emre Aydın – ‘Yansın’

Çağan Şengül ilk albümü “Yangın”ın üçüncü teklisi ‘Yansın’ ile kaeşımıda. yayınladı. Şengül, sözü müziği yine kendisine, düzenlemesi ise Burak Bedirli’ye ait olan ve Emre Aydın’ı konuk ettiği şarkısı ‘Yansın’da ayrılık temasını işlemeye devam ediyor.

Birsen Tezer – ‘Kadın’

Birsen Tezer, ‘Saklasam Kendimi’ ve ‘Kağıttan Kaptanlar’ şarkılarının ardından yeni şarkısı ‘Kadın’ ile sevenleriyle buluşuyor.

Cem Adrian – ‘Emanet’

Yıl sonuna doğru yeni albümü “Ah”ı yayınlayacak olan Cem Adrian, bu albümde yer alan beşinci şarkısı ‘Emanet’i bugün yayınladı.

Lavta – ‘Neden’

Lavta, “Efsun” adlı EP’lerinden üçüncü teklileri ‘Neden’ ile karşımızda. Sorunlarından kaçmaya çalışan bir adamın hislerinin söz ve müziğe başarılı bir şekilde yansıtıldığı şarkının söz ve müziği grubun solisti ve söz yazarı Yusuf Avşar’a ait. 

Caner Öner – ‘Hediyem Olsun’

Hüzün dolu bir şarkı sizleri bekliyor. Caner Öner‘in yeni şarkısı ‘Hediyem Olsun’ kişisel sorunlara ve mutsuzluklara saygı duymayan, empati yapamayan insanlara yazılmış bir sitem şarkısı.

Lider – ‘Mesele’

Söz ve müziklerinin tamamı kendisine ait beş şarkılık EP çalışmasınının açılışını ‘Nazar’ ile yapan Lider, geçen ay ikinci teklisi ‘Direniyorum’u yayınlamıştı, şimdi de ‘Mesele’ ile karşımızda.

Ataberk Kurnaz – ‘Yönüm Şaştı Çoktan’

İlk şarkısı ‘Bar Taburesi’ni 2016 yılında yayınlayan 24 yaşındaki Ataberk Kurnaz, R&B, trapsoul ve rap esintileri taşıyan son şarkısı ‘Yönüm Şaştı Çoktan’ı bugün yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR